top of page

Tallinna Merepäevad otsivad toitlustajaid ja kauplejaid

Updated: Jul 21, 2022

Tallinna Merepäevad 2022 korraldusmeeskond kutsub kõiki toitlustusega tegelejaid üles seadma oma lette augusti lõpus toimuvale Eesti suurimale mere- ja perepeole, samuti on oodatud festivalimellu sobituvate kaupade müüjad.


Tallinna Merepäevadele kutsutakse kauplema kõiki, kellel on pakkuda erilisi, toredaid ja merefestivalile sobivaid tooteid. Eriti oodatud on eestimaised meened, ehted, riietusesemed ja muu taoline.


Toitlustama on väga oodatud need, kes pakuvad kala ja mereandidega seotud roogasid nii kohapeal tarbimiseks kui kaasavõtmiseks. Kuna külastajatele soovitakse anda võimalikult mitmekesist toiduelamust, siis ei ole kindlasti uksed suletud ka lihatoitudele spetsialiseerunud ettevõtjatele ja samuti on vegan- ning taimetoitude valmistajad väga teretulnud.


“Tallinna Merepäevad on suurim sel suvel pealinnas toimuv festival, kuhu on oodata kümneid tuhandeid külastajaid nii lähemalt kui kaugemalt. Ajal, mil kõik kallimaks muutub, rõõmustab külastajaid kindlasti ka see, et tipptasemel programmi nautimise eest Tallinna linn kelleltki piletiraha ei küsi,” nentis sõnas Tallinna Merepäevade korraldusmeeskonna juht Kristjan Saar.


“Tallinna Merepäevad 2022 toimuvad Vanasadama kruiisialal, Lennusadamas, Noblessneri jahisadamas ja Haven Kakumäe jahisadamas. Seega on kohtade valik, kuhu oma müügi- või toitlustuslett üles panna päris lai. Kõik, kel huvi toitlustust pakkuma või kauplema tulla, leiavad täpsemad kontaktid Tallinna Merepäevade kodulehelt,” sõnas Tallinna Merepäevade kaubanduse ja toitlustuse koordinaator Annika Kouru.


Tallinna Merepäevad 2022 toimuvad 25. - 28. augustini. Müügi- ja toitlustuslettide registreerimine kestab kuni 25. juulini.


Lisainfo:

Kristjan Saar

Tallinna Merepäevad 2022 korraldusmeeskonna juht

Mob 5656 1506; e-post: Kristjan.Saar@tallinnlv.ee


196 views

Comments


bottom of page