top of page

Tallinna Merepäevad meelitavad lapsi maskottide karnevali ja palju muuga

Tallinna Merepäevadel leidub lastele mõeldud põnevaid tegevusi kõikides osalevates sadamates, kuid Lennusadama programm maskottide karnevaliga, ringi luusivate mereröövlite ja põnevate etendustega mõjub väikestele külalistele ilmselt kõige meelitavamalt.


“Merepäevade puhul on toimumas hulganisti toredaid tegevusi, millest leiavad palju rõõmu just väiksemad festivalikülalised. Näiteks Lennusadamas on meil iga päev liikvel pehmed ja suured maskotid, kes laupäeval, 27. augustil kell 13 suurele maskottide karnevalile kogunevad ning kõiki lapsi külla ootavad,” rääkis Lennusadamas lastele mõeldud tegevuste eest vastutav Riina Paavo.


“Kõik lapsed on oodatud kostümeerituna, et koos maskottidega vahval moel aega veeta ning laulda ja tantsida. Väiksed Batmanid, Elsad ja Harry Potterid on väga teretulnud pidutsema,” lisas ta.


Kui näiteks mõnel laulukooril või jalgpalliklubil on olemas oma maskott, kes tahaks ka Lennusadama karnevalil osaleda, siis tuleks kõigepealt võtta ühendust korraldajatega.


Lennusadamas võib Merepäevade ajal ringi liikumas ka sõbralikke mereröövleid, vaadata mustkunstietendust ja maskottide osavõtul toimub ka lastejooks, milles osalejaid ootab finišis jäätis.


Lastega peredele on palju pakkuda ka teistes Merepäevade sadamates. Noblessneri jahisadamas on avatud PROTO avastustehase väikeste leiutajate ala. Vanasadama Kruiisialal toimuvad põnevad lasteetendused ning Haven Kakumäel kutustakse väikseid festivalikülalisi mullitamisakadeemiasse ja kaasa elama laste teadusshow’le.


“Tallinna Merepäevad ei ole mitte ainult merepidu, vaid ka perepidu. Seetõttu oleme kava koostades kõvasti vaeva näinud, et lastel mitte üheski sadamas igav ei hakkaks. Samuti tasub rõhutada, et väga suur osa lastele mõeldud tegevustest on osalejatele tasuta,” ütles Tallinna Merepäevade korraldusmeeskonna juht Kristjan Saar.


Tallinna Merepäevade detailse programmi leiate Tallinna Merepäevade kodulehelt!


Tallinna Merepäevad toimuvad sel aastal 25. - 28. augustini Vanasadama kruiisialal,

Lennusadamas, Noblessneri jahisadamas ja Haven Kakumäe jahisadamas.


Lisainfo:


Riina Paavo

Maskottide karnevali ja Lennusadama lasteürituste korraldaja

Tel: 56642476

Foto: Lennusadama maskott ümarmudil Ülo

Foto autor: Hendrik Osula


471 views

Comments


bottom of page