top of page

Tallinna merepäevad kutsuvad lapsi tsirkusesse, lastejooksule ja Laulupesa kontserdile

Sel nädalavahetusel toimuval Tallinna merepäevadel saavad eri vanuses lapsed Vanasadama kruiisialal, Lennusadamas ja Noblessneri sadamalinnakus osa vägevast lastele mõeldud merefestivali programmist.


Tallinna merepäevade projektijuhi Marje Tõemäe sõnul on ka sel aastal suur fookus laste merefestivalil. “Merepäevadel pakume lastega peredele erinevaid tegevusi alates toredatest mängudest kuni etenduste ja kontsertideni välja. Sadamates on avatud lastealad ja mänguväljakud ning lastele toimuvad erinevad mängud, etendused ja kontserdid,” sõnas Tõemäe.


Vanasadama kruiisialal on kogu merepäevade vältel lastele avatud promenaadi mänguväljak, raamatukogu jalgratas ja raamatukapp. Mänguväljakul on võimalik festivali väikestel külalistel kohtuda ja möllata madrusega. Samuti saavad lapsed osaleda suurel lastekontserdil “Laulupesa lemmiklaulud”.


Lennusadamas on lastele avatud eraldi lasteala ja mänguväljak, muuseumirong ning lõbustuspark Sky Tivoli, kus on atraktsioone kogu perele. Lisaks toimuvad põnevad mereröövli mängud, sealhulgas kaptenivile puhumine, röövlitäringu veeretamine, puslede kokkupanemise võistlus jne.


Lennusadamas leiab aset ka maskottide tantsu- ja lauluvõistlus, mida aitavad läbi viia Ümarmudil Ülo, Play-Doh ja Põrsas Pauly. Lasteprogrammist leiab toredaid üritusi nagu legendaarne mullimeistri šõu, Eesti Lasteteatri etendus “Seitsme maa ja mere taga”, Tarkuse telgi töötuba “Kriisiks valmisolek“, Lotte ja maskottide paraad, miniorienteerumine jpm.


Noblessneri sadamalinnak pakub väikestele külalistele Kolme Põrsakese teadus-show’d ja esineb meeleolukas OMAtsirkus. Lisaks toimub ka iga-aastane Premia lastejooks, mida jälgib Prügihunt koos mereröövlitega, avatud on ka PROTO avastustehase leiutajate ala.


Kogu merepäevade programm on leitav SIIT.1,260 views

Kommentare


bottom of page