top of page

FOTOD: Tallinna Merepäevad lõppesid mereparaadi ja Stefani kontserdiga

Tallinna Merepäevad kulmineerusid pühapäeva õhtul mereparaadi ja Stefani kontserdiga Vanasadama kruiisialal, kuhu oli pealinna selle suve suurimale festivalile joont alla tõmbama kogunenud tuhandeid inimesi.


“Tänavused Merepäevad toimusid augustis, mis lubasid programmi lisada ka Läänemere päeva ja Muinastulede öö. Nende nelja päeva jooksul, mil festival tänavu kestis, nägime selgelt, et rahvas armastab Tallinna Merepäevi,” ütles Tallinna Merepäevade korraldustiimi juht Kristjan Saar.


Merepäevade sadamaid külastas tänavu üle 100 000 inimese.


“Väga populaarseks osutusid näiteks Lennusadama lasteala ja meretakso, mille ootejärjekord ulatus laupäeval Vanasadama kruiisialal ligi 100 meetrini ning seda hoolimata sellest, et kõik teenust pakkuvad alused olid kogu aeg sõidus,” lisas Kristjan Saar.


“Sel aastal augusti lõpus toimunud Merepäevad tõmbasid võimsa lõppakordina sümboolselt joone alla tervele Tallinna suvisele festivali- ja kultuuriprogrammile. See on olnud tihe ja muljeterohke. Merepäevade kontekstis võtame järgmiseks aastaks kindlasti kaasa teadmise, et lisaks meelelahutusele on Merepäevad ka suurepärane võimalus arutleda tõsisemate Läänemerd puudutavate teemade üle ja otsida koos partneritega ühistele probleemidele lahendusi,” tõdes abilinnapea Kaarel Oja.


Tallinna Merepäevad toimusid 25. - 28. augustini Vanasadama kruiisialal, Lennusadamas, Noblessneri jahisadamas ja Haven Kakumäe jahisadamas. Merepäevi korraldab Tallinna linn.

228 views

Comments


bottom of page