TALLINNA MEREPÄEVADE PROGRAMM 2022

Noblessner_Martin-Dremljuga-1800x1200.jpeg

Noblessneri jahisadam

25. AUGUST (Ala avatud 12-19)

  • LÄÄNEMERE PÄEV NOBLESSNERIS

Merel: suplused, surf, banaanisõit
Alal: tegevusi kogu perele, õlitõrjelaeva M/S Saukko külastus, Iglupark: tunnisaun ja värske suitsukala, Wambola Surf: värske leib ja leivabaar. „Stalkeri“ pop-up muuseum.

Laval:
12.00 „Keskkonnahoidliku kalastaja ABC“ töötuba
13.00
Läänemere päeva avatud seminar ja paneeldiskussioon (Noblessneri valukojas PROTO avastustehases)

26. AUGUST (Ala avatud 12-23)

Merel: meretakso, lahesõidud, meresüstad, tegevused surfikeskuses
Alal: kaubandus, toitlustus, huvitelgid, PROTO avastustehas (avatud kl 11-20), õlitõrjelaeva M/S Saukko külastus, Iglupark: tunnisaun ja värske suitsukala, Wambola Surf: värske leib ja leivabaar, muusika. „Stalkeri“ pop-up muuseum.
Laval:
19.00 Evelin Samuel ja Johan Randvere
21.00 Laura Covers The World: Laura Põldvere ja bänd

27. AUGUST (Ala avatud 12-23)

Merel: lahesõidud, meretakso, suplused, surf, banaanisõit, meresüsta testsõidud
Alal: õlitõrjelaeva M/S Saukko külastus, Iglupark: tunnisaun ja värske suitsukala, seebimullid, Wambola Surf: värske leib ja leivabaar, muusika. PROTO avastustehase väikeste leiutajate ala (avatud kl 11-15). 
Laval:
13.00 Teadusteater Kolm põrsakest
15.00 Jaanus Nõgisto ja Tõnu Timm
16.00 Teadusteater Kolm põrsakest
17.00 Rebecca Kontus ja Paul Daniel
19.00 deLulu
21.00 Tiit Kikas lasershow 

28. AUGUST (Ala avatud 12-20)

  • LASTE PÄEV NOBLESSNERIS

Merel: lahesõidud, meretakso, suplused, surf, banaanisõit, meresüsta testsõidud
Alal: toitlustus ja kaubandus, õlitõrjelaeva M/S Saukko külastus, Iglupark: tunnisaun ja värske suitsukala, seebimullid, Wambola Surf: värske leib ja leivabaar, muusika. PROTO avastustehase väikeste leiutajate ala. 

Laval:
12.00 OMAtsirkus
13.30 Muusikalikooli lauljate kontsert “Miljon unistust”

 

Lennusadam

25. AUGUST (Ala avatud 12-22)
Merel: meretakso, lahesõidud
Alal: kaubandus, toitlustus, huvitelgid, lasteala
Laval:
15.00 Mereröövli mängud ja võistlused lastele
17.00 Tanel Padar

26. AUGUST (Ala avatud 12-22)

Merel: meretakso, lahesõidud
Alal: kaubandus, toitlustus, huvitelgid, lasteala
Laval:
17.30 Tallinna Politseiorkester koos Ivo Linna ja Hanna-Liina Võsaga

Lastealal:

16.00 Koit tantsukool
18.00 Mustkunstnik Marko Mustkunstishow

27. AUGUST (Ala avatud 12-23)

Merel: meretakso, lahesõidud, erilised purjetajad
Alal: kaubandus, toitlustus, huvitelgid, lasteala
Laval:
13.00 Maskottide karneval
17.00 JÄÄÄÄR, Jaan Sööt
19.00 Eesti Sõjaväeorkester koos Uku Suviste ja Grete Paiaga
20.30 Viipetule süütamine, Tulelaul laevapardal VENUS noorte bändide esitluses, DJ Anett
21.00 Vennaskond

Lastealal:
14.00 Miku-Manni Lasteteatrietendus "Kes ei tööta, see ei söö!"
15.00 Koit Tantsukool
16.00 Mustkunstnik Marko Mustkunstishow
17.00 Tallinna Huvikeskus Kullo KT Stuudio
18.00 Maskottide karneval

28. AUGUST (Ala avatud 12-19)

Merel: meretakso, lahesõidud, mereparaad
Alal: kaubandus, toitlustus, huvitelgid, lasteala
Laval:
12.00 PREMIA laste võidujooks
15.00 James Werts World Project

Lastealal:
14.00 Tallinna Huvikeskus Kullo KT Stuudio
15.00 Miku-Manni teatrietendus "Imeilus"

Grete Liis Reimand.JPG
 
kaupokalda-com-20210810-211123-DJI_0012.jpg

Vanasadam

26. AUGUST (Ala avatud 12-22)
Merel: meretakso, aerulauaga sõit
Alal: raamatukogubuss, sõlmede õpituba (juhendaja Jaan Künnap), sukeldujad, FC Flora
Laval:
16.00 Around the Sun
18.00 Tallinna Sadama koor
19.00 Sadamasild
20.30 Madis Arro & Reminders

27. AUGUST (Ala avatud 11-22)

Merel: meretakso, aerulauaga sõit, päästeparve õppus ja enesepääste lühikoolitus
Alal: raamatukogubuss, sõlmede õpituba (juhendaja Jaan Künnap), sukeldujad, Naiskodukaitse, FC Flora, Päästeliit,
13.00 
Red Bull`i õhusõidukite võistlus (Admiraliteedi basseini ääres)
14.00 Täpsuslöögi võistlus (FC Flora)
16.00
Osavusraja läbimise võistlus (FC Flora)
Laval:
12.00 Teater Sõber lasteetendus "Hiirte Pidu"
13.00 Getter Jaani
15.00 Maksu- ja Tolliameti segakoor Peale Viit
17.00 Louis Armstrong Tribute Band. Sofia Rubina & Jan Uuspõld
19.00 Biitlite laulud. Marten Kuningas & Robert Linna
20.30 Svjata Vatra ja Kiievi segakoor Khreschatyk. Muinastule süütamine

28. AUGUST (Ala avatud 11-19)

Merel: meretakso, aerulauaga sõit, päästeparve õppus ja enesepääste lühikoolitus
Alal: sõlmede õpituba (juhendaja Jaan Künnap), sukeldujad, FC Flora, Päästeliit,
13.00 Täringujalgpalli turniir (FC Flora)
15.00 Kõnnijalgpall (FC Flora)
17.00 Osavusraja läbimise võistlus (FC Flora)

Laval:
12.00 AHHAA lasteetendus
13.00 Liina Saar "Püüdmata tunne"
15.00 Mahavok
17.00 Stefan

 

Haven Kakumäe

26. AUGUST (Ala avatud 18-23)
Merel: aerulaua koolitus ja matkad, aerulaua sõit lemmikuga, jeti- ja mootorpaadi sõit, lahesõidud, Haven Kakumäe Purjetamiskeskuse Bluesailid, Tallinna jahtklubi
Alal: toidutänav, veinipaviljon
Laval:
19.00 DAGÖ
 

27. AUGUST (Ala avatud 12-21)

Merel: aerulaua koolitus ja matkad, aerulaua sõit lemmikuga, jeti- ja mootorpaadi sõit, lahesõidud, meretakso, Haven Kakumäe Purjetamiskeskuse Bluesailid, Tallinna jahtklubi
Alal: toidutänav, veinipaviljon, merepääste õppus ja päästekoerad, päästeala ja ennetusala, NOKITSEJATE töötuba lastele, batuudiala lastele, kalakokad, suve suurim disainilaat
Laval:
12.30 Mullitamisakadeemia ja teadusshow lastele 
14.00 Merepäästeõppus ja päästekoerad
16.00 Regatt
18.30 Gram-Of-Fun 
20.30 Muinastule süütamine