Tallinna Merepäevad kutsuvad: esine oma kollektiiviga tänavustel merepäevadel

Tallinna Merepäevad 2017 toimuvad 15.-18. juulil, kokku on esinejatele avatud kolm lava, mille eest käib merepäevade jooksul läbi enam kui 100 000 inimest. Tallinna Merepäevade korraldusmeeskond korraldab tänavu avaliku konkursi merepäevade programmi täiendamiseks andes seeläbi võimaluse nii harrastus- kui professionaalsetele kollektiividele oma loomingut merepäevade külastajatele tutvustada ja seeläbi panustada ka Tallinna Merepäevad 2017 programmi.

 Tallinna Merepäevad 2017 projektijuht Tõnno Piigili kinnitusel on oodatud kandideerima kõik, kes vähegi tunnevad, et soovivad Eesti suurimal pere- ja merefestivalil kaasa lüüa. “Kuna Tallinna Merepäevad toovad meie sadamatesse niivõrd palju  inimesi, siis tahame neile pakkuda mitmekülgset meelelahutust ja just seetõttu otsustasime sel aastal programmi avada ka neile, kelleni me ise programmi koostamisel jõuda ei pruugi,” rääkis Piigli.

Kandideerima oodatakse kollektiive nii muusika , tantsu, teatri kui ka muude põnevate väljapanekute ja tegevuste kategooriates. “Programmi võib kandideerida nii oma bändi, teatritrupi kui ka tänavakunstiga; samuti on oodatud põnevad näitused, töötoad kui muud toredad ja kaasahaaravad tegevused,” kirjeldas festivali juht kandideerijatele seatud ootusi. Ainuke, mida Piigli kõikidele kandideerijatele südamele paneb, on see, et programm oleks läbimõeldud ja terviklik. “Et saaksime kollektiivile anda võimaluse merepäevadel osaleda, on kindlasti oluline, et juba kandideerides oleks neil selge, mida nad sooviksid festivalil teha. Mida selgem ja terviklikum visioon, seda suurem tõenäosus on valituks osutuda,” sõnas Piigli.

Programmi kandideerimiseks tuleb täita registreerimisvorm, mis muuhulgas sätestab, et korraldajatele tuleb saata ka oma esinemise demo või muu avalik materjal, mis võimaldab kollektiivil loominguga tutvuda. 

Registreerimine harrastuskollektiividele

Registreerimine professionaalsetele kollektiividele

Kandideerimise tähtaeg on 31. märts. Kõigi kandideerinutega võetakse ühendust Merepäevade programmi pääsemise otsuse osas hiljemalt 10. aprillil 2017.

Lisainfo kandideerimise kohta:

Renate Gross

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.