Kontakt

info@tallinnamerepaevad.ee

Projektijuht

Lennart Sundja – lennart.sundja@tallinnlv.ee, tel 645 7321 

Programm

Vanasadamas Kristel Pedak – kristel.pedak@tallinnlv.ee, tel 640 4780

Lennusadamas Iris Tomson – iris@meremuuseum.ee, tel 565 9995 ja Jaanus Sepp – jaanus@meremuuseum.ee, tel 502 6793

Noblessneri Sadamalinnakus Eglis Rohtla – Eglis@liveevents.ee, tel 5349 5446

Haven Kakumäe jahisadamas Kati Remmelkoor – kati@input.ee, tel 5620 1101

Merekoordinaator

Lauri Väinsalu – laurivainsalu@gmail.com, tel 5620 5552

Kommunikatsioon

Greete Kempel – greete@atiim.ee, tel 5592 2183 

Stina Pley – stina@atiim.ee, tel 551 5749

Turundus- ja reklaam

Marje Jürgenson – marje.jyrgenson@tallinnlv.ee, tel 645 7181

Kaubandus

Vanasadamas kaubandus@tallinnamerepaevad.ee, tel 5300 9991 või 520 2207 (tööpäeviti)

Lennusadamas Riina Paavo – yritusturundus@hot.ee, tel 5664 2476

Noblessneri Sadamalinnakus Eglis Rohtla – Eglis@liveevents.ee, tel 5349 5446

Haven Kakumäe jahisadamas Kati Remmelkoor – kati@input.ee

Vabatahtlike kaasamine

Kadri Järvelaid ja Roger Linask – vabatahtlikud@tallinnamerepaevad.ee

Tehniline korraldus

Kristjan Saar – kristjan.saar@tallinnlv.ee, tel 645 7327